Powołania do Reprezentacji WK UK – Telford 24/25.10

Powołania do Reprezentacji Wisła Kraków UK

Mamy przyjemność ogłosić powołania na zgrupowanie Reprezentacji Wisły Kraków UK, które odbędzie się w dniach 24/25 Październik 2020 w Telford.

⚽️

Jest to nasze drugie zgrupowanie na którym nasi zawodnicy z wielu lokalizacji będą mogli się poznać i zintegrować, a trenerzy dzięki temu doświadczeniu będą mogli jeszcze lepiej wyselekcjonować reprezentantów Wisły w UK.

⚽️

Zawodnicy będą poddani testom i skrupulatnej ocenie.

⚽️

Prosimy o jak najszybsze potwierdzenia potwierdzenia przybycia do swoich Managerów. W Waszych oddziałach otrzymacie też szczegółowe informacje na temat zgrupowania, możliwości pobytu z dzieckiem itp.

✅

U8
Marcel Belski Warrington
Oliver Wojciechowski Wrexham
Jakub Staniczek Northampton
Radoslav Mate Crewe
Liam Swiedrych Crewe
Mateusz Jacykiewicz Crewe
John Shul Telford
Michał Piekarski Telford
Miłosz Wolarski Telford
Adam Trocki Telford
Alan Buczkowski Telford
Alex Krawczyk Telford
Fabian Kisielewski Wrexham
Marcel Adrian Wrexham
Jacob Chmielnicki Liverpool
Jan Smoleń Liverpool
Filip Pałatyński Liverpool
Leon Kijewski Liverpool
Antonii Gutowski Liverpool
Wojtek Krysinski Liverpool
Zajac Seweryn Londyn
Skawski Kuba Londyn
Jason Merdanaj Londyn

Trenerzy: Krzysztof Zając, Paweł Kotowski, Mateusz Nowak, Szlema Andrzej

✅

u9
Kacper Skwirowski Northampton
Jakub Swierczynski Northampton
Natan Czuczalow Crewe
Oliwier Ebertowski Telford
Kacper Cyran Telford
Kacper Grabski Telford
Alex Piech Liverpool
Allan Szlema Londyn
Nataniel Glowka Londyn
Benjamin Miernicki Londyn
Mikolaj Szarek Londyn

Trenerzy: Grzegorz Filipiak, Robert Skorupa,

✅

u10
Oliwier Rudzionek Harrow
Kacper Fischner Harrow
Dominik Przewozny Northampton
Bartosz Miskala Northampton
Alfie Jarominiak Wrexham
Markowicz Filip Londyn
Tomek Zawierzynski Londyn
Malicki Emil Londyn
Poklekowski Kacper Londyn
Kapusta Allan Londyn
Adam Stefaniuk Londyn
Oskar Roslaniec Londyn
Jakub Zmuda Londyn
Daniel Wisniewski Londyn
Oliwier Janiec Londyn
Maciej Guraj Londyn

Trenerzy: Gracjan Chruściel, Piotr Warszawa, Lukasz Zawierzynski

✅

u11
Max Tadaszak Harrow
Bartosz Zielonka Telford
Jakub Młynarski Telford
Nikolas Przybylski Telford
Piotr Dabrowski Wrexham
Jan Kijewski Liverpool
Łukasz Gaweł Liverpool
Julian Bienko Liverpool
Bartlomiej Szymanski Liverpool
Maksymilian Zielinski Londyn
Vincent Wozniak Londyn
Marcel Wronka Londyn
Mikolaj Sakowski Londyn
Abraham Ayomide Ogundare Londyn
Joe Mavudzi Londyn
Nenad Chejkow Londyn
Adrian Gluska Londyn
Piotr Żmuda Londyn
Anthony Ambroży Londyn
Sebastian Moczydlowski Londyn

Trenerzy: Piotr Zieliński, Jakub Mroz

✅

u12
Dawid Jabłoński Harrow
Natalia Wiecaszek Harrow
Olivia Peeris Harrow
Gabriel Zalewski Harrow
Oscar Śliwa Liverpool
Maja Sanecka Liverpool
Kamil Mirga Liverpool
Filip Belski Warrington
Dawid Gaweł Liverpool
Miłosz Juroszek Liverpool
Marcel Warszawa Londyn
Seweryn Budlewski Londyn
Kamil Marczewski Londyn
Dawid Zmuda Londyn
Antonio Kaceli Londyn
Konrad Skrzynski Londyn
Bartosz Wiszniewski Londyn
Kuba Truszkowski Londyn

Trener: Bartłomiej Kroczyński, Marcin Ebertowski

✅

u13/14
Kacper Chojecki Chester
Karol Lesniewski Liverpool
Kevin Piech Liverpool
Sambor Gaj Liverpool
Ksawery Flis Liverpool
Simon Kaczmarek Chester
Jakub Belski Warrington
William Weyman Liverpool
Fabian Kapusta Londyn
Kacper Choina Londyn
Kowalczuk Adrian Londyn
Maciek Zomkowski Londyn
Miłosz Tomaszewski Londyn

Trener: Dominic Bajon, Robert Nazar

🔥

Jazda, Jazda, Jazda, Biała Gwiazda!!!

🔥
English EN Polish PL