Football Masters

Marka Football Masters istnieje od 2014 roku. Wszystko zaczęło się od bramkarza ekstraklasowej Korony Kielce – Wojtka Małeckiego. 
W trakcie poszukiwania idealnych rękawic i testowania kolejnych marek oraz modeli powstał pomysł stworzenia własnego projektu rękawicy, która miałaby sprostać wszystkim jego oczekiwaniom.
Kierunkiem jakim postanowił podążać była najwyższa i bezkompromisowa jakość. Całe życie spędzone na boisku, tysiące godzin treningów bramkarskich oraz setki rozegranych meczy pomogły zdobyć bezcenne doświadczenie pozwalające stworzyć rękawice w nowej, nieznanej dotąd jakości. 

Dziś, ponad 5 lat od momentu, kiedy pierwszy model pojawił się na rynku – zaufało nam już blisko 10 000 bramkarzy z całego świata. 
Naszą jakość potwierdzają również liczne nagrody i wyróżnienia, wśród nich jest m.in. Europejski Certyfikat Jakości, przyznawany przez Fundację Qualitas – Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. 

Złożyło się na to wiele czynników, m.in. bardzo wysoki poziom wykonania rękawic. 
Każdy model jest nieustannie doskonalony, dziesiątki godzin spędzamy na konsultacjach z naszymi użytkownikami, aby móc tworzyć perfekcyjne produkty, które zapewnią Ci dominacje w bramce. 

Nasze rękawice trafiają na cały świat. Poza Polską, nasze wybierają je bramkarze z USA, Niemiec, Anglii, Włoch, Czech, Słowacji, Ukrainy czy Cypru. 
Dzięki zawodnikom akademii piłkarskich – nasze rękawice występowały również w takich klubach jak FC Barcelona, Manchester United czy Chelsea FC.
Świadczy to wyłącznie o najwyższym poziomie jakości.

Dziś z naszych modeli korzystają bramkarze w takich klubach jak Torino FC, Bayer 04 Leverkusen, Leicester City, Dynamo Kiyev. Priorytetem naszej firmy – Football Masters jest tworzenie rękawic, które będą wyznacznikiem rozwiązań technologicznych i jakościowych. 
Tworzywa najwyższej jakości, sprowadzane od najlepszych producentów, mają zapewnić komfort w każdych warunkach.„Jako, że od urodzenia jestem indywidualistą, zawszę dążę do perfekcji, a moja marka jest tego odzwierciedleniem.”– Wojtek Małecki, CEO Zapraszam do zakupów i życzymy wysokich lotów!  

www.footballmasters.pl

English EN Polish PL