Pierwsze zgrupowanie reprezentacji Wisła Kraków UK – 7/8 Marzec 2020

✅Relacja ze zgrupowania Reprezentacji Wisły Kraków UK, które obyło się w dniach 7 i 8 Marca w Loughborough.

W sobotę o godzinie 11:00 powołani zawodnicy i zawodniczki spotkali się na obiekcie Charnwood College w Loughborough.

Po spotkaniu, zapoznaniu z trenerami kadr, zawodnicy rozpoczęli zajęcia.

Kadra u7 z trenerem Rafałem Świderskim, u8 z Krzysztofem Zającem, u9 z Grzegorzem Filipiakiem oraz Robertem Skorupa, u10 z Piotrem Warszawa, Piotrem Zielińskim, oraz Łukaszem Zawierzyńskim, u11 z Pawłem Kasprzykiem i Jakubem Mrozem, a u13 z Gracjanem Chruścielem. Dodatkowo trenerem przy grupach u7 oraz u8 była Aleksandra Grabowska, a testy przeprowadzał Robert Nazar. Zajęcia z bramkarzami prowadził Bartosz Lisowski, dbał on również o pierwszą pomoc.

Po zajęciach reprezentanci udali się realizować kolejne elementy planu – zajęcia teoretyczne, prezentacje o historii Wisły Kraków,pyszne posiłki, basen, jacuzzi, saunę, siłownię, czy gimnastykę.

Przy tak szczelnie wypełnionym grafiku, dzień minął w ułamku sekundy, a zawodnicy i zawodniczki udali się na zasłużony sen.

Niedzielny poranek, zaczął się równie intensywnie. Pobudka, toaleta, śniadanie i zajęcia na temat wizualizacji w sporcie. Tuż po wykładzie, wszyscy udali się na boiska, gdzie odbyli kolejną sesje treningową.

W trakcie zgrupowania zawodnikom przeprowadzono wiele testów, trenerzy stworzyli kartoteki rozwoju z ocenami umiejętności, sporządzono wiele statystyk, była to też świetna okazja do integracji i zapoznania się ze sobą blisko 90 wyróżniających się piłkarzy i piłkarek z 20 naszych oddziałów w UK.

👏Wszystkim uczestnikom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w nasz projekt i to genialne spotkanie. Szczególne podziękowania dla Pawel Wozniak, który był technicznym i logistycznym mózgiem tego wydarzenia., oraz całego oddziału Wisła Kraków UK London dowodzonego przez Piotra Warszawę – za wzorowe przygotowanie. 👏

💪🏻Kolejne spotkanie juz w Maju w Lincoln!!

⚽️Zachęcamy do udostępniania tego posta.⚽️

“Niech Wisła Kraków rozświetli całe UK”
🔵⚪🔴
Poniżej relacja filmowa: