Powołania do Reprezentacji Wisła Kraków UK

Sztab szkoleniowy Wisła Kraków UK powołał pierwszych zawodników i zawodniczki do Reprezentacji Wisła Kraków UK !!!

Powołania będą cykliczne kilka razy w roku, więc nikt nie jest przypisany na stałe. Każdy z zawodników i zawodniczek będzie nadal obserwowany i być może otrzyma powołanie na kolejne zgrupowanie – a więc pamiętajmy – ciężka praca, wzorowe zachowanie, radość z gry w piłkę – a być może też zostaniesz Reprezentantem !!!

Informacje na temat miejsca, czasu i szczegółów zostaną podane wkrótce w osobnym materiale.

Poniżej pełna lista zawodników:


U7
1.SERWERYN ZAJĄC – LONDYN
2.JAKUB SKAWSKI – LONDYN
3.RADOSLAW MATE – CREWE
4.MATEUSZ JACYKIEWICZ – CREWE
5.OLIVER WOJECIECHOWSKI – WREXHAM
6.ADAM TROCKI – TELFORD
7.ALEX KRAWCZYK – TELFORD
8.PATRYK LUCZKIEWICZ – TELFORD
9.LEO BOATENG – TELFORD
10.JET ATHERTON – LIVERPOOL
11.JAN SMOLEN – LIVERPOOL
12.JACOB CHMIELNICKI – LIVERPOOL
13.FILIP PALATYNSKI – LIVERPOOL
14.FABIAN SZYMECZKO – WREXHAM

U8
1.MIKOŁAJ SZAREK – LONDYN
2.NATAN NAPIERALSKI – LONDYN
3.NATAN CZUCZALOW – CREWE
4.KACPER RECA – CREWE
5.BARTLOMIEJ SALAMAJ – STOKE
6.MANUEL LEONESSA – LEICESTER/COVENTRY
7.SEBASTIAN PIGAN – LEICESTER/COVENTRY
8.FILIP KAPUTA – TELFORD
9.OLIVER EBARTOWSKI – TELFORD
10.MAKSYMILIAN MADEJ – TELFORD
11.ALEX PIECH – LIVERPOOL

U9
1.FILIP MARKOWICZ – LONDYN
2.KACPER POKLEKOWSKI – LONDYN
3.OSCAR ROSLANIEC – LONDYN
4.SEBASTIAN SIEMIENIEC – LEICESTER/COVENTRY
5.DIEGO SALWICZEK – LEICESTER/ COVENTRY
6.PAWEL LESNIEROWSKI – LEICESTER/ COVENTRY
7.OLIVIA KOPER – LEICESTER/ COVENTRY
8.ALFIE JAROMINIAK – WREXHAM
9.OLAF DATA – WREXHAM
10.NIKODEM WOJTYRA – WREXHAM
11.JULIAN BIENKO – LIVERPOOL

U10
1.MARCEL WRONKA – LONDYN
2.OLES JOZEF – LONDYN
3.VINCENT WOZNIAK – LONDYN
4.MAKSYMILIAN ZIELINSKI – LONDYN
5.MIKOLAJ SAKOWSKI – LONDYN
6.DAMIAN SKOWRONEK – LONDYN
7.BARTEK ZIELONKA- TELFORD
8.JAKUB MŁYNARSKI – TELFORD
9.NIKOLAS PRZYBYLSKI – TELFORD
10.MAKSIMS ISAJEVS – TELFORD
11.LUKASZ GAWEL – LIVERPOOL
12.JAN KIJEWSKI – LIVERPOOL
13.WIKTOR KARDAS – LIVERPOOL
14.SEBASTIAN RZASA – CHESTER
15.PIOTR DABROWSKI – WREXHAM
16.KACPER ARCHACKI – LIVERPOOL

U11
1.MARCEL WARSZAWA – LONDYN
2.ANTONIO KACELI – LONDYN
3.DAWID ZMUDA – LONDYN
4.OSKAR WRONKA – LONDYN
5.KACPER MORAWSKI – LEICESTER/COVENTRY
6.SZYMON PAWLIK – LEICESTER/COVENTRY
7.BRADLEY KOVOUNGNE – LEICESTER/COVENTRY
8.GABRIEL MIEDZIAK – LEICESTER/ COVENTRY
9.MARCEL OSIPINSKI – LEICESTER COVENTRY
10.JUNIOR OTOTE – TELFORD
11.GRACJAN KUCHARCZYK – TELFORD
12.KORNEL SUVEGES – TELFORD
13.MILOSZ SOCZYNSKI – LIVERPOOL
14.OLIVER DUZIAK – LIVERPOOL
15.MAJA SANECKA – LIVERPOOL
16.KSAWERY FLIS – LIVERPOOL
17.KAMIL MIRGA – LIVERPOOL
18.DAWID GAWEŁ – LIVERPOOL
19.JERZY KIEDROWICZ – ACCRINGTON

U12
1.DAWID PYKAŁO – LONDYN
2.DANIEL GORCZYNSKI – LONDYN
3.PATRYK PACHUCKI – LONDYN
4.JAKUB HACZYKOWSKI – STOKE
5.KACPER CHOJECKI – WREXHAM
6.JAN KUZAK – WREXHAM
7.KEVIN PIECH – LIVERPOOL
8.SIMON KACZMAREK – CHESTER
9.JOHAN WILLIAM WEYMAN – LIVERPOOL
10.PATRYK GRYGA – LIVERPOOL
11.OSCAR KWASNY – LIVERPOOL

U14
1.MACIEJ ZOMKOWSKI – LONDYN
2.DOMINIK JANIARCZYK – LEICESTER/ COVENTRY
3.NADYA KUZAK – WREXHAM
4.PAWEL GRYGA – LIVERPOOL

English EN Polish PL