Happy New Year

🎆🎆🍾🍾🎉Happy New Year 🎉🎊🎊🎆🎆🎇🍾🍾

✅Kończy się rok 2019, rok dla nas bardzo szczególny, gdyż będzie to historyczna data naszego powstania, dokładnie w 1 Kwietnia 2019!!. Dziś jesteśmy obecni w ponad 20 miastach ( w kilkunastu miastach już trenujemy i gramy, w kilku kolejnych trwają nabory), mamy kilkuset zawodników, blisko 100 członków sztabu szkoleniowego, a każdy dzień przynosi nowe i ciągły rozwój.

✅Przy tej okazji chcieliśmy podziękować wszystkim którzy każdego dnia przyczyniają się do funkcjonowania i rozwoju Wisły Kraków w UK. Takich osób jest wiele, ale chcieliśmy kilka wyróżnić:

⚽Rafał Wisłocki – osoba bez której by nas dziś nie było, jako Prezes zaufał nam, zaufał projektowi, dał nam wielka energię do działania.

⚽⚽⚽Jarosław Królewski, Piotr Obidziński, Jakub Chodorowski, którzy wspierają nas swoim doświadczeniem i wiedzą, a przede wszystkim podobnie jak Pan Wislocki, dali nam duży kredyt zaufania. Szczególne podziękowania dla Pana Królewskiego który na początek dał nam iskre do działania w postaci dużej partii sprzętu sportowego, całkowicie bezinteresownie, takich ludzi już jest bardzo niewielu.

⚽Bart Kroczynski – każdy dzień zaczyna i kończy sprawami Wisły, prawdziwe serce, człowiek który na prawdę żyje piłka.

⚽Przemek Kaniewski – PK Scouting Group, on i jego firma od pierwszego dnia bardzo nas wspierają, ostatnio zakupem sprzętu sportowego na imponująca kwotę,buduje największą sieć skautingu I wsparcia zawodników w Europie, niedługo dużo szerzej o nim usłyszymy.

⚽Piotr Warszawa – Który jest naszym Wislackim burmistrzem Londynu, był jednym z pierwszych który zaufał i zaangażował się w rozwój projektu.

⚽⚽⚽Aleksandra Grabowska, Wojciech Wiśniewski, Grzegorz Filipiak, Robert Nazar, Paweł Kasprzyk, Dominic Bayon, Szymon Krysiak, Adam Mikulewicz – Managerowie naszych wielu lokalizacji, każdy odpowiada za kilka lokalizacji, wykonują każdego dnia wiele niewidocznej dla nikogo ciężkiej, świetnej pracy, organizują życie kilkudziesięciu trenerow, kilkuset dzieci, zajmują się współpraca z partnerami, poszerzaniem działalności, wspierają lokalne rodziny i przedsięwzięcia. Wielkie brawa dla nich i każdego z ich trenerow.

⚽Joanna Wall – psycholog która przygotowuje zadania treningu mentalnego dla naszych podopiecznych I dba o ich pozytywne nastawienie.

⚽⚽⚽Wielkie brawa dla wszystkich trenerow i wolontariuszy Wisły Kraków UK których liczba zbliża się do imponującej liczby 100 osob

⚽⚽⚽Dziękujemy portalowi wislacy.pl za pomoc w stworzeniu strony, polskiemu radiu merseyside, radiu banitamaxx, angielskie expresso, skauci.uk za promocję, dobre słowo i współpracę . Portalowi Historia Wisły, razem z którym realizujemy projekt upamiętnienia legendy Alfreda Konkiewicza.

⚽Wielki szacunek dla największego polskiego pasjonata piłki nożnej Romana Koltonia, dzięki jego wsparciu i zainteresowaniu , mogło o nas usłyszeć szerokie grono fanów piłki, a my możemy dalej z pasją realizować projekt.

⚽⚽⚽Na koniec chcieslimy wyróżnić jeszcze Krzysztofa Siereckiego oraz Pawła Kotowskiego, którzy wykonali na początku istnienia wiele ciężkiej niewidocznej biurokratycznej pracy i pokazali 1000% zaangażowania.

⚽Przepraszamy tych których nie wymienilismy z nazwiska, wszystkim jesteśmy wdzięczni i każdy z Was, który chodź w małym stopniu nam pomaga, może w pełni czuć się częścią Wisły Kraków UK.

✅ Chcieliśmy wszystkim obiecać że w nowym roku będziemy się nadal rozwijać, nie tylko infrastrukturalne, ale również przede wszystkim jakościowo, w nowym roku ruszy wiele innych mega projektów, które poprawia jakość naszej Wisły, oraz też polskich rodzin, którym będziemy pomagać w lepszej integracji i wspierać w codziennych sprawach.

🎊🎉🎆🎆🎇🍾🍾 Życzymy Wam Szczęśliwego Nowego 2020 Roku z Wisła Krakow UK!! 🍾🍾🎊🎉🎆🎆🎇

#wislauk #wislakrakow #wislakrakowuk #football #pilkanozna #krakow #soccer #synerise #adidas #liverpool

Pozdrawiam
Bartosz Lisowski
Dyrektor/CEO/Chairman
Wisła Kraków UK