Sponsorze, Partnerze – Wspieraj Wisłę w UK

W związku z szybkim rozwojem sieci akademii i klubów piłkarskich dla dzieci pod szyldem Wisły Kraków UK ogłaszamy poszukiwania sponsorów i partnerów.

Nasz plan i cel to połączenie i utworzenie największej, najbardziej profesjonalnej i efektywnie działającej sieci “nie angielskich” akademii i klubów piłkarskich w całym UK. Jesteśmy już w Londynie Croydon, Londynie Crawley, Liverpool, Chester, Wrexham, Crewe, Telford, Accrington. Wkrótce ruszamy w Stoke, Bolton, Glasgow, Sheffield, Doncaster, Wakfield, Manchester, Blackburn , Londyn ( inne części miasta ) oraz wiele innych.

Rozwój naszego planu przebiega znacznie szybciej, niż zakładaliśmy, okazuje się, że Wiślaków w UK jest tysiące, a co za tym idzie liczby naszych dzieci bardzo szybko rosną.

Największym problemem, który napotykamy jest ubranie naszych dzieci w sprzęt sportowy Wisły Kraków. Wielu rodziców nie stać, na taki wydatek, lub kupili już innego klubu i zakup kolejnego wstrzymuje ich przed dołączeniem do drużyn Białej Gwiazdy.

Piszemy ten post, gdyż szukamy partnerów, którzy wsparli by naszych podopiecznych. partnerów małych i tych dużych – pomocne jest kupienie nawet jednego zestawu sportowego.

Jednym z naszych partnerów została firma SYNERISE i Pan Jarosław Królewski, którzy jako pierwsi wyciągnęli pomocną dłoń zakupując dużą partię pięknych strojów, które codziennie rozświetlają UK – bądź jak Pan Jarosław i Synerise !!!

Jednak nadal jest to kropla w Wiśle, która zalewa Wielką Brytanię (a my chcemy zalać wyspy po brzegi )

Jesteśmy w stanie odwdzięczyć się ciężką pracą, reklamą oraz obietnicą wykonania naszego w/w celu budowy największej sieci akademii i klubów.

Pięknym obrazkiem jest spotykać w wielu miastach Anglii, Walii, Szkocji czy Irlandii dzieci dumnie noszące ubrania Wisły Kraków !!!

Być może to dzięki Tobie wychowamy nowego reprezentanta kraju, lub zawodnika na światowym poziomie, a Biała Gwiazda rozświetli całe UK !!!

Razem zbudujmy tożsamość i historię Wisły Kraków w UK !!!

Jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą napisz lub zadzwoń:

wislakrakowuk@gmail.com
07919 203069
www.wislakrakowuk.com