Wisa Kraków UK Summer Camp 2021

✅❗Trwają zapisy na: Wisła Kraków UK Summer Camp❗✅
✅Od 2 Sierpnia do 8 Sierpnia❗
W związku z dużym zainteresowaniem, dorzucamy dodatkowe 18 miejsc w ośrodku ( ze względu na dużą liczbę zapisanych ) który będzie zarezerwowany tylko dla nas na wyłączność. Dodatkowo przedłużamy zapisy do końca Maja. Zostało tylko 18 miejsc.
✅ZAPRASZAMY na obóz sportowy w Liverpoolu. Zapraszamy dzieci ze wszystkich naszych oddziałów i nie tylko. Liczba miejsc mocno ograniczona.
✅Niestety w związku z pandemią, kwarantannami, testami, obostrzeniami itd. nie wyjedziemy w tym roku ani do Polski, ani “ciepłych” krajów. Dlatego zorganizowaliśmy wypchany co do minuty atrakcjami obóz sportowy w Liverpoolu.
✅W cenie:
-6 noclegów (obiekt przystosowany i przygotowany pod drużyny piłkarskie).
– Pełne wysokiej klasy wyżywienie (śniadanie, lunch, obiadokolacja, woda, owoce, przekąski) organizowane przez firmę Deka’s Delicious Catering – specjalistę, który od lat karmi zespoły piłkarskie z wielu krajów.
– 14 godzin treningów piłkarskich na boiskach ( treningi grupowe, zajęcia 1-2-1 techniki indywidualnej i treningi specjalistyczne bramkarskie ) Dodatkowo poranne rozruchy i wieczorna gimnastyka, oraz treningi mentalne.
– Treningi teoretyczne z wyświetlaniem materiałów z projektora, spotkania z wykwalifikowanym psychologiem.
– Zwiedzanie miasta z przewodnikiem (centrum, doki, murale piłkarzy oraz inne ), stadionu Liverpool FC, muzeów i innych ciekawych miejsc.
– Wypoczynek nad Morzem Irlandzkim (rejon obfituje w plaże, wydmy i piękne tereny zielone).
– Gry, zabawy i inne atrakcje (np. bilard, turniej w grę fifa na konsoli, gry planszowe, gry terenowe, quizy i testy, oraz wiele innych).
– Lekcje masażu sportowego (teoretyczne i praktyczne), przeprowadzone przez wykwalifikowanego fachowca, a wiedza może się przydać w regeneracji po jednostkach treningowych.
– Zdjęcia i filmy z campu (grupowe, indywidualne, sesja w studio obozowym [zdjęcia z sesji wysłane do każdego rodzica]) oraz telewizja obozowa z codziennymi relacjami, wywiadami z zawodnikami i trenerami.
– Dyplom i pamiątka uczestnictwa w campie (sygnowane zdjęcie z obozu w ramce) oraz indywidualne wyróżnienia.
– Opieka wykwalifikowanych trenerów, wykwalifikowana pierwsza pomoc, fizjoterapeuta, welfare officer (kilku trenerów – minimalnie 1 na 10 osób)
– Sparingi piłkarskie z angielskimi drużynami✅Zapisy,

informacje i rezerwacje:info@wislakrakowuk.comhttp://wislakrakowuk.com/kontakt
lub 07919203069
FORMULARZ REJESTRACJI:http://wislakrakowuk.com/1391-2
✅Koszt: 360 funtów od osoby.- możliwość płatności w ratach (detale na priv)- zapisy i rezerwacje do 20 Maja.- liczba miejsc ograniczona, o kolejności decyduje pierwszeństwo wpłat.
– Zapisy od 8 do 16 roku życia (wyjątki dla dojrzałych fizycznie i mentalnie 7 latków).
✅Wspomnienia i przeżycia dla Twojego dziecka, których nie zapomni do końca życia❗