News

Wisła Kraków Summer Camp 2021 przeszedł do historii

W dniach od 2 do 8 Sierpnia w Woolton, dzielnicy Liverpoolu odbył się letni Summer Camp w którym wzięło udział blisko 60 dzieci z całej Wielkiej Brytanii.

Był to obóz sportowy, ale nie brakowało w nim innych atrakcji.

Treningi prowadzili trenerzy Andrzej Szlema, Krzysztof Zając, Paweł Wajrak, Michał Kasoń oraz Bartosz Lisowski. Na zajęcia z bramkarzami prosto z Walijskiego Wrexham przyjechał też trener Adrian Król.

Między treningami uczestnicy zwiedzili stadion Liverpool FC, mieli okazje poszaleć i zjeść lody na plaży w #crosbybeach, mieli lekcje fizjoterapii i masażu przeprowadzoną przez Edytę Latale, a także zadbaliśmy o ich mentalność z psychoterapeutą Januszem Kuzniarem. Wspólnie obejrzeliśmy mecz na 115 lecie Wisły Kraków z Nappoli, a przed meczem specjalne pozdrowienia dla uczestników przekazał właściciel Wisły Kraków i Synerise – Jarosław Królewski. Na finał odwiedziliśmy doki i Museum of Liverpool .

W wolnym czasie trwały rozgrywki street football 3×3, oraz turniej w fifę. Dzieci były karmione przez Panią Żanetę i Pana Piotra z Deka’s Delicious Catering, a o zakwaterowanie i logistykę zadbała firma LLS – Your Tour. Transport z i do Londynu zapewniła firma iGO TOURS LTD

Wszystkim bardzo dziękujemy! Był to wspaniały czas i już planujemy dla Was następne wydarzenia! 🙂

PS. Echo okrzyków Jazda, Jazda, Biała Gwiazda ponoć dalej odbija się po stadionie Anfield i centrum Liverpoolu 👍👍🤣👏👏👏

Jazda, Jazda, Jazda!! BIAŁA GWIAZDA!! 👏👏👏

English EN Polish PL